великий асортимент
та робота на замовлення

Величезний досвід
роботи

Гарантія якості
на всю продукцію

Плазмове різання металу ЧПУ
Термічна обробка металів
Механічна обробка металів
Виготовлення деталей за кресленнями замовника
Газове різання металу
Координатно-розточувальна обробка
Шліфувальна обробка металу
Токарні роботи
Токарна обробка
Фрезерна обробка з ЧПУ

 

 

Виробниче підприємство ТОВ «МашАгроСервіс» засноване 1998р.

Основним напрямом діяльності було виготовлення та реалізація деталей та вузлів до сільськогосподарської та автомобільної техніки. В даний час діяльність підприємства охоплює всю сферу машинобудування та є самостійним, гнучким, універсальним виробництвом із закінченим циклом виготовлення деталей.

Графік роботи:

ПН. - ПТ.: 8:00 - 16:30

Наш Адреса:

Україна, Дніпро, вул. Ударників, 25Б

Як замовити

 

 1. У Вас є креслення чи ескізи деталей
 2. Ви надсилаєте їх на факс (0562) 31-19-77, або на пошту masdp98@gmail.com
 3. Вказуєте ваші контактні дані, потрібну кількість виробів та бажані терміни виготовлення.
 4. Про можливість виготовлення деталей за кресленнями та їх вартістю Ми вам відповідаємо у письмовій чи усній формі.

Металообробка ЧПУ — Сучасні токарні роботи по металу

Деталі, виготовлені з міцного металу, використовуються сьогодні практично повсюдно. В автомобілебудуванні, в кораблебудуванні, при виробництві верстатів та важких агрегатів. І в інших областях життєво необхідні міцні, зносостійкі деталі та запасні частини, без яких важко уявити злагоджену роботу досить складних, з технічного погляду, механізмів.

Для серійного виробництва запчастини створюються за типовим шаблоном. Але індивідуальні елементи – це точна металообробка деталей, що йде на високотехнологічних верстатах із програмним забезпеченням. Такі запчастини виготовляються за персональними розмірами, іноді в одиничних екземплярах. Як серійне виробництво, і індивідуальне — привілей виробничого підприємства, здійснює професійну обробку металу у промислових масштабах.

Послуги металообробки на верстатах ЧПУ

Фахівці промислового підприємства Маш Агро Сервіс, що працюють на верстатах з ЧПУ в місті Дніпропетровську, грамотно налаштовують систему, саме програмне управління фрезерним та іншим металообробним обладнанням. Це чудова можливість пересувати ріжучі елементи – фрези – відповідно до заданого напрямку. Технологічна ріжуча кромка працює в різних площинах і траєкторіях, але в дію верстата. Така установка дозволяє обробляти металеву болванку, виробляючи заготовку, доводячи її до досконалості, ідеального стану, до необхідних параметрів деталей, що виготовляються на верстаті з програмним забезпеченням.

Сьогодні металообробка на замовлення в Україні — це:

 • невисока вартість;
 • високоточне оброблення металевих заготовок;
 • можливість виробляти складні запчастини для різних галузей промислової життєдіяльності.

І важливо розуміти, що технологічні верстати бувають фрезерувальними, токарними, шліфувальними, листозгинальними. Також представлене пресове обладнання. Сучасна металообробка на технологічних програмованих верстатах здійснюється, як правило, в автоматичному режимі з мінімальною участю людини. Масова металообробка на замовлення, що виконується за типовими проектами, проводиться в мінімально короткі терміни з мінімальною кількістю шлюбу. Вас також можуть зацікавити токарні роботи.

Особливості виробничого підприємства у Дніпрі

Замовник, який потребує придбання певної партії товару — запчастин, виготовлених із металевих заготовок, — повинен розуміти, що довіряти виготовлення деталей можна лише перевіреній промисловій компанії — «МашАгроСервіс». Бажано, щоб високоточна обробка проводилася лише на верстатах з ЧПК імпортного виробництва. Це гарантія якості, бездоганної та тривалої служби готових деталей. На заводі створюють різні металеві елементи, а й проводять аналіз поверхонь деталей і з використанням технологічного устаткування. Кінцеву продукцію контролює відділ ВТК, проводячи відбраковування.

Токарні роботи у Дніпрі: що ми можемо запропонувати

У «МашАгроСервіс» усі роботи з механічної обробки металу здійснюються лише на сучасному токарному верстаті. У розпорядженні співробітника плашки, фрези, різці, свердла та все необхідне для успішного виконання навіть найскладніших замовлень.

Завдяки переміщенню різального верстата інструменту у всіх необхідних напрямках можливе виточування деталей із найскладнішою геометрією. Вартість токарних робіт розраховується індивідуально та багато в чому залежить від їх виду та складності. Клієнту можуть бути продовжені такі послуги з роботи з металом:

 • механічна та термічна обробка;
 • роботи за кресленнями замовника;
 • газове різання;
 • токарна та шліфувальна обробка;

Ми без проблем виконаємо замовлення на виготовлення складних деталей. З повним списком нашої продукції можна ознайомитись у відповідному розділі. На токарні роботи ціна може бути уточнена у консультанта за одним із зазначених на сайті номерів. Крім того, зв'язавшись із нашим кваліфікованим співробітником, можна поставити питання щодо проведення робіт та уточнити деталі.

Токарні роботи ЧПУ та їх переваги

Щоб замовити токарні роботи, зв'яжіться з нашими кваліфікованими менеджерами. Вся необхідна контактна інформація розташована у відповідному розділі сайту. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання та допоможемо оформити замовлення. Наша компанія гарантує високу швидкість та точність виконання токарних робіт.

Звертаючись до ТОВ «МашАгроСервіс», клієнт може замовити роботи будь-якої складності. Ми маємо максимально оснащену базу та сучасне обладнання, а замовлення виконується професійними працівниками з максимальною відповідальністю та знанням своєї справи. Ми гарантуємо якість роботи з точністю до мікронів та виконання строго у вказані терміни.

Як здійснюються токарні роботи ЧПУ?

Для того, щоб токарна обробка металу здійснювалася на належному рівні, наша компанія використовує високотехнологічне обладнання з програмним забезпеченням. Ми працюємо на традиційних токарних верстатах, а також автоматизованих та універсальних агрегатах. Крім цього, у нашому розпорядженні є токарно-карусельні верстати, призначені для розточування, підрізування та свердління деталей. Завдяки ПЗ, всі роботи виконуються з максимальною точністю та високою швидкістю.

Якщо вас цікавить така послуга, як обробка на верстаті, зв'яжіться з нашими кваліфікованими менеджерами. Вся необхідна контактна інформація розташована у відповідному розділі сайту. Фахівці компанії з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть оформити замовлення. Ми працюємо у Дніпрі та інших містах країни. Коштують токарні роботи у м. Дніпро на верстатах із ЧПУ абсолютно недорого. Телефонуйте, консультуйтеся та замовляйте.

Як замовити токарні роботи?

Слід зазначити, що на токарні роботи з металу ціни повністю залежать від таких критеріїв: складність та вид робіт, а також обсяг замовлення. У зв'язку з цим розрахунок йде в індивідуальному порядку з опорою на надані ескізи, зразки або креслення. Кваліфікований співробітник проводить розрахунки, після чого формуються терміни виконання замовлення.

Замовити послуги на токарні роботи можна, зателефонувавши за одним із номерів, вказаних на сайті, за допомогою форми замовлення або приїхавши безпосередньо в офіс за вказаною адресою. Уточнити графік роботи та інші питання можна у кваліфікованого спеціаліста, зателефонувавши нам прямо зараз.

Читати далі