Цементація та загартування стали

Потрібна термічна обробка сталей чи інших сплавів? Звертайтесь до ТОВ МашАгроСервіс. Наша компанія спеціалізується на термообробці, співпрацюючи із клієнтами по всій Україні. Займаємося такими операціями, як цементація та загартування стали у Дніпрі. Тут зосереджені наші виробничі потужності, розраховані обслуговування невеликих, середніх і великих замовлень.

Що таке термічна обробка металів

Термічна обробка металу - це спосіб на сплав за допомогою температури. Мета - змінити його структуру та/або властивості. Термічна обробка підходить для роботи з залізовуглецевими, кольоровими сплавами. Завдяки різноманітності методів вийде підібрати оптимальний варіант з урахуванням матеріалу виробів та цілей обробки.

Термообробка сталі у Дніпрі цікавить замовників не лише для підвищення міцності виробів. Такі операції можуть знадобитися для пом'якшення сталевих заготовок перед ХПД, покращення оброблюваності різкою тощо. буд. Кожен клієнт може замовити термічну обробку сталі у Дніпрі з урахуванням своїх робочих цілей та завдань. Якщо потрібно, ми проконсультуємо щодо оптимального методу.

Для чого використовуються різні види термообробки

Різні технології металообробки температурним впливом дозволяють досягти таких цілей:

 • підвищення міцності та зносостійкості виробів;
 • захист від подальшого впливу високих температур;
 • збільшення стійкості до корозії;
 • нівелювання внутрішньої напруги у металевих виробах;
 • підвищення пластичності.

Термічна обробка металів проводиться з урахуванням поставленого завдання, особливостей марки сталі. При цьому матеріал повинен відповідати деяким вимогам щодо складу та вмісту вуглецю.

ТОВ «Машагросервіс» пропонує послуги з термообробки металів і сплавів. Наше підприємство має обладнання, кваліфіковані кадри та багаторічний досвід роботи з термічної обробки металів.

Цементація стали: особливості

Цементація - це метод насичення верхнього шару сталі вуглецем з метою підвищити твердість та зносостійкість поверхні. Він передує гарту з низькою відпусткою. Цементація металу та подальша обробка збільшують показники зносостійкості і водночас підвищують межу витривалості матеріалу.

Після виконання операції забезпечується твердість навуглероженого шару:

 • 58-61 HRC - для легованих сталей;
 • 60-64 HRC - для низьковуглецевих.

Варто враховувати, що виконання робіт вимагає залучення навченого та висококваліфікованого персоналу. Ось чому ми радимо доручити це завдання нам. Тим більше, ціна на цементацію стали відносно невисока.

Неймовірна ціна на Цементація в Дніпрі від компанії МашАгроСервіс

На сьогоднішній день існує маса способів, як підвищити зносостійкість та зберегти працездатність сталі. Одним із таких є цементація металів. Застосування цієї хіміко-термічної обробки дозволяє наділити матеріал підвищеною стійкістю до корозії та твердістю, і при цьому зберегти еластичну серцевину.

Такій обробці зазнають сталі, які мають низьку концентрацію вуглецю. Вони проходять процес нагрівання при температурі вище 900°C рідкому, газоподібному, рідше в твердому середовищі. Середовище, в якому відбувається температурна обробка, повинне містити велику кількість вуглецю і насичувати їм верхній шар матеріалу. Замовити цементацію металу в Україні можна у компанії ТОВ Машагросервіс. Ми володіємо власним високотехнологічним обладнанням та гарантуємо доступні ціни.

Цементація сталі: сучасні методи

Наша компанія пропонує послуги з цементації сталі. Застосування цієї технології дозволяє зробити деталі більш довговічними та стійкими до складних умов використання. Як уже було сказано, цементація сталі може бути рідкою, твердою та газовою. Тверда цементація провадиться за допомогою спеціального порошку або карбюризатора.

Цей метод вважається найбільш трудомістким, тому використовується сьогодні досить рідко. Йому на зміну прийшли прогресивніші і сучасні способи обробки металів. Якщо вас цікавлять терміни та вартість цементації сталі, зателефонуйте нам. Ми відповімо на всі ваші запитання та допоможемо оформити замовлення.

цементация стали    цементация металла

Цементація металу: основні методи

На таку послугу, як цементація металу, ціна є більш ніж доступною. Це зумовлено високою швидкістю та простотою виконання обробки. На сьогоднішній день для здійснення цементації металів не потрібне витримування температурного режиму. Завдяки сучасним технологіям, наші фахівці можуть швидко та просто розрахувати правильну концентрацію вуглецю у середовищі.

Ми використовуємо високотехнологічне обладнання, що дозволяє довести процес обробки до автоматизму. Це дуже вигідно та зручно при виготовленні великих партій виробів із металу. Ми працюємо у Дніпрі та інших містах країни. Для всіх замовників працює контактна лінія, де менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять.

Загартування ТВЧ, гартування металу та інші види обратоки в «Машагросервіс»

Загартування сталі — це один із найпоширеніших способів термообробки. Вона необхідна доведення матеріалу до необхідних показників твердості, пружності, зносостійкості. Загартування металу дозволяє знизити межу на стиск і пластичність.

Технологія базується на стрімкому охолодженні нагрітого до високої температури металу. Максимальна температура нагрівання визначається типом металу. Тут береться до уваги те, за якого показника починається зміна внутрішньої кристалічної решітки.

Ціна на загартування сталі залежатиме від ряду факторів, у тому числі від різновиду обробки. Технологія може передбачати двоетапне охолодження, застосування однієї рідини, ступінчасту обробку. Якщо вас зацікавить, скільки коштуватиме загартування ТВЧ чи інша послуга, ми проконсультуємо.

Звертайтесь за послугами з металообробки у ТОВ МашАгроСервіс. Гарантуємо, що загартування чи цементація сталі у Дніпрі буде виконано якісно та з дотриманням обумовлених термінів.

Ділянка термообробки включає:

 • піч муфельна камернаСНОЛ 30/12,5 :
 • потужність 12 кВт
 • максимальна температура 1250 ° С
 • піч камерна СНО-4.8.3/12,5 габарити робочої зони 400 х 800 х 400 мм
 • піч шахтна СШО10.15/11: габарити робочої зони1000х1500
 • потужність 90кВт
 • максимальна температура 1100 ° С
 • установка ТВЧ ЛЗ-107В (модернізована)
 • номінальна коливальна потужність 60кВт
 • робоча частота 50кГц

На нашому устаткуванні виконуються такі види термообробки:

 • об'ємна загартування
 • поверхнева загартування ТВЧ
 • цементація
 • відпустка

Контроль твердості здійснюється стаціонарними та динамічним твердоміром ТД42. Матеріал оброблюваних деталей: інструментальні та конструкційні сталі, чавуни. Температура обробки до 1250°С. Кваліфікація фахівців та технічний рівень технологічного обладнання гарантують якість виконання робіт.

закалка стали

Термічна обробка сталі - цільний виріб без швів.

Виготовлення загартованих, високоміцних металевих деталей, окремо взятих елементів – привілей нашої компанії «МашАгроСервіс». Зазвичай такі деталі, витратні матеріали необхідні у будівництві, у виробничих процесах, за складних умов експлуатації.

Сьогодні процес термообробки відбувається з використанням кількох методик. Фахівці класифікують способи термічної обробки металів, що класифікуються, як:

 • випал,
 • нормалізація
 • загартовування
 • відпустка

Звичайно ж, ця методика заснована на максимальному прогріванні сталевих заготовок, що максимально збільшує характеристики міцності виробів, що використовуються в різних галузях життєдіяльності, в промисловості, на виробництві. Деталі обробляються поетапно без найменшого порушення технологічного процесу. А якщо ні, то досягти бажаного результату — високоміцних характеристик сталевої продукції — просто не вдасться. Наша компанія «МашАгроСервіс» з точністю дотримується послідовності етапів, працює з дотриманням державних стандартів, що забезпечує найвищу якість продукції на фінішній прямій.

Переважно використовується термічна обробка металевих листів. Це, за великим рахунком, відпал металу, що знижує твердість високоміцного матеріалу. Цей процес полегшує подальшу обробку металевої заготівлі. Залежно від того, який результат повинен вийде на виході, використовується кілька видів відпалу:

 • із нагріванням до температури 900 градусів
 • з прогріванням до 750 градусів
 • із нагріванням заготівлі до 500 або 600 градусів.

Отже, способи класифікуються як відпал: повний, неповний, низькотемпературний.

Методика загартування стали

У нашій компанії проводиться гартування сталі - процес зміцнення готового матеріалу, який, можливо, вже сформований у готові вироби. Це нагрівання металевої пластини до максимально високої температури. Далі обробка проводиться за швидкого охолодження. Як результат, структура матеріалу набуває нерівноважних характеристик. Це підвищена міцність, твердість металу, але й надає матеріалу зайву крихкість.

Щоб уникнути побічних ефектів, прибрати непотрібні характеристики матеріалу - проводиться остаточна термічна обробка, яка йде відразу після загартування металу. Здійснюється знову прогрів металевої заготівлі, але температури нижче, ніж під час загартовування виробу.

Далі майже готові деталі витримують та обережно охолоджують. Процес нормалізації дозволяє зробити структуру металу стійкішою до механічних пошкоджень, тобто повністю усувається такий побічний ефект, як крихкість. Також проводиться об'ємне загартування сталі, яке зміцнює не тільки зубці (зовнішню частину деталей), а й серцевину виробу.

Замовникам потрібно знати, що гарт твч у Дніпропетровську, ціна на яку сьогодні доступна — це швидкий процес. Тому замовлення клієнтів виробляються у максимально короткі терміни та не на шкоду якості.

Сучасна цементація металу – процес хіміко-термічної обробки матеріалу. Сталь нагрівають у рідкому, газоподібному, рідше у твердому середовищі. Далі використовується спеціальний хімічний склад, що насичує матеріал вуглецем. Саме його верхній, поверхневий шар. Об'єкти, що обробляються, стають більш міцним, зносостійким. Готові деталі набувають високих характеристик міцності. Тому матеріали, виготовлені саме в такий спосіб, довгострокові в процесі експлуатації, не сприйнятливі до складних умов використання.

закалка металла   цементация металла

Послуги компанії ТОВ «МашАгроСервіс»:

Плазмове різання металу ЧПУ
Термічна обробка металів
Механічна обробка металів
Виготовлення деталей за кресленнями замовника
Газове різання металу
Координатно-розточувальна обробка
Шліфувальна обробка металу
Токарні роботи
Токарна обробка
Фрезерна обробка з ЧПУ

 

 

Виробниче підприємство ТОВ «МашАгроСервіс» засноване 1998р.

Основним напрямом діяльності було виготовлення та реалізація деталей та вузлів до сільськогосподарської та автомобільної техніки. В даний час діяльність підприємства охоплює всю сферу машинобудування та є самостійним, гнучким, універсальним виробництвом із закінченим циклом виготовлення деталей.

Графік роботи:

ПН. - ПТ.: 8:00 - 16:30

Наш Адреса:

Україна, Дніпро, вул. Ударників, 25Б

Як замовити

 

 1. У Вас є креслення чи ескізи деталей
 2. Ви надсилаєте їх на факс (0562) 31-19-77, або на пошту masdp98@gmail.com
 3. Вказуєте ваші контактні дані, потрібну кількість виробів та бажані терміни виготовлення.
 4. Про можливість виготовлення деталей за кресленнями та їх вартістю Ми вам відповідаємо у письмовій чи усній формі.