Газове різання

газовая резка     газовая резка металла

 

Газове різання - це термічний спосіб обробки металу. Виконується процедура із застосуванням різьбярів - спеціальних апаратів. Важливо суворо дотримуватися технології різання та запобіжного заходу в роботі з обладнанням, оскільки доводиться мати справу з вибухонебезпечною газоповітряною сумішшю. Ось чому ми радимо доручити роботи з різання металу майстрам ТОВ МашАгроСервіс. Гарантуємо швидке та якісне виконання ваших завдань.

Газове різання: види технології

Обробка металу виконується кількома способами. Вибір технології залежить від умов газового різання.

Ось три найпоширеніші:

 1. Киснево-пропанова різання. Актуальна для роботи з низьковуглецевими та низьколегованими сталями. Пропан можна замінити на інші види газу: метан, бутан і т.д.
 2. Киснево-флюсова. Таке газове різання використовується в роботі з твердими сплавами та чавуном. Додатково під час робочої операції застосовується порошок флюсу. Він забезпечує збільшення температури, зменшує тугоплавкість металу та забезпечує абразивний ефект, допомагаючи кисню вимивати окисли.
 3. Повітряно-дугова. Поєднує в собі обидві технології. Плавлення металу походить від електричної дуги, а вимивання залишків від повітряного струменя.

Кожна з технологій вибирається з урахуванням особливостей матеріалу, що обробляється.

Газове різання від ТОВ МашАгроСервіс

Газове різання металу характеризується безліччю плюсів:

 • можливе різання металу великої товщини;
 • вдасться виконати навіть складний різ;
 • доступна поверхнева обробка матеріалу;
 • процедура займає мінімум часу та є універсальною.

За ціною технологія також доступна, що є додатковою перевагою. Якщо вам знадобилося газове різання металу, звертайтесь до ТОВ МашАгроСервіс. Пропонуємо також інші послуги в Україні. Зв'язуйтесь зі спеціалістом за вказаним номером та консультуйтеся.

Газове різання металу - що це?

Наша компанія надає послуги термічного розкрою металів в Україні. Залежно від товщини металу та вимог замовника, ми виконуємо плазмове або газове різання. Якщо ви не знаєте, що таке газове різання, інформація, яка буде нижче, буде для вас дуже корисною. Метод газового різання полягає в інтенсивному окисненні металів під впливом струменя кисню та видалення оксидів. В якості плем'я утворюючих газів також можуть використовуватися ацетилен, пропан, бутан та інші. Кожен з них має різну температуру. Найвищі показники має ацетилен (приблизно 3200). Температура газу на пряму впливає на швидкість різання, товщину різання та ефективність.

Наша компанія пропонує вам замовити послугу газового різання за доступною вартістю. Ми гарантуємо високу швидкість та якість виконаних робіт. Використовуючи цей метод, вдається уникнути всіляких задирок, окалини і т.д. Наші фахівці виконують отвори будь-якої геометрії без особливих тимчасових та силових витрат. Різання сталі проводиться без шлюбу і дозволяє досягти ідеально рівної кромки матеріалу. Даний метод є високотехнологічним, недорогим та вигідним. Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном. Наші консультанти з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть замовити газове різання.

Газове різання металу - ціна

 

Товщина металу Ціна різання, грн.
1-10 мм Уточнюйте ціну
10 мм Уточнюйте ціну
12 мм Уточнюйте ціну
14 мм Уточнюйте ціну
18 мм Уточнюйте ціну
20 мм Уточнюйте ціну
30 мм Уточнюйте ціну
40 мм Уточнюйте ціну
50 мм Уточнюйте ціну
70 мм Уточнюйте ціну
100 мм Уточнюйте ціну
150 мм Уточнюйте ціну
200 мм Уточнюйте ціну

 

Які переваги має газове різання в Дніпрі?

На сьогоднішній день технологія газового різання є найбільш затребуваним способом розкривання металів. Це обумовлено масою переваг, якими має метод. Основними з них вважаються:

 • мобільність газового обладнання;
 • доступна ціна на послугу;
 • висока швидкість різання;
 • точність та відсутність шлюбу;
 • відсутність необхідності додаткової механічної обробки;
 • можливість розрізати метал під кутом;
 • можливість розкроїти метал великої товщини.

На таку послугу, як газове різання, ціна є вельми демократичною. Замовити різання в Дніпрі або уточнити його вартість можна за телефоном, який вказано на сайті компанії.

Газове різання металів: де замовити?

Якщо вас цікавить вартість газового різання металу, зателефонуйте нам. Наші кваліфіковані менеджери з радістю дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять. Контакти компанії розташовані у розділі сайту. Ми також можемо передзвонити вам самостійно, якщо ви скористаєтеся функцією зворотного зв'язку. Компанія ТОВ Машагросервіс виконує послуги газового різання металу на найвищому рівні. Ви гарантовано залишитеся задоволені нашим сервісом та цінами.

Газове різання металу: класифікація

Ця методика досить поширена та затребувана. Спосіб поділяється на кілька типів різання:

 • роздільна,
 • поверхнева,
 • списом.

Перший варіант має на увазі наскрізний зріз, який, в буквальному значенні слова, розділяє високоміцний металевий лист на кілька окремих складових частин. Другий варіант - це видалення зайвих слів металу, утворення шліць, канавок, інших конструктивних елементів, необхідних виготовлення унікальних деталей. Різання списом, за великим рахунком, є пропалюванням металу. Ця методика використовується для прорізування наскрізних отворів.

Як і плазмове різання металу, газова методика має доступну ціну, але при використанні послуг нашої компанії. Ми пропонуємо високоякісне газове різання, як висококласну методику. При використанні такого типу обробки відсутні задирки, окалини. Вдається виконати отвір будь-якої геометрії. Причому швидко, просто і без особливих зусиль. Відсутня шлюб, немає теплової деформації, тому і кромка матеріалу завжди рівна, доведена до ідеалу. Методика обробки металевих заготовок практична, недорога, завжди вигідна.

Послуги компанії ТОВ «МашАгроСервіс»:

Плазмове різання металу ЧПУ
Термічна обробка металів
Механічна обробка металів
Виготовлення деталей за кресленнями замовника
Газове різання металу
Координатно-розточувальна обробка
Шліфувальна обробка металу
Токарні роботи
Токарна обробка
Фрезерна обробка з ЧПУ

 

 

Виробниче підприємство ТОВ «МашАгроСервіс» засноване 1998р.

Основним напрямом діяльності було виготовлення та реалізація деталей та вузлів до сільськогосподарської та автомобільної техніки. В даний час діяльність підприємства охоплює всю сферу машинобудування та є самостійним, гнучким, універсальним виробництвом із закінченим циклом виготовлення деталей.

Графік роботи:

ПН. - ПТ.: 8:00 - 16:30

Наш Адреса:

Україна, Дніпро, вул. Ударників, 25Б

Як замовити

 

 1. У Вас є креслення чи ескізи деталей
 2. Ви надсилаєте їх на факс (0562) 31-19-77, або на пошту masdp98@gmail.com
 3. Вказуєте ваші контактні дані, потрібну кількість виробів та бажані терміни виготовлення.
 4. Про можливість виготовлення деталей за кресленнями та їх вартістю Ми вам відповідаємо у письмовій чи усній формі.