Координатно-розточувальні роботи з металу

координатно-расточная обработка    координатно-расточные работы

 

 

Координатно-розточувальна обробка в Дніпрі від компанії Машагросервіс

Одним із основних етапів обробки металів вважаються координатно-розточувальні роботи. Їхня суть полягає в обробці торців у пазах, а також отриманні отворів певної форми. З цією метою використовується спеціальне розточувальне обладнання.

Компанія ТОВ Машагросервіс виконує координатно-розточувальні роботи всіх типів на різних деталях - починаючи від знімачів і закінчуючи пуансонодержателями. На таку послугу, як координатно-розточувальна обробка, ціна формується з складності роботи. Розточування виконується на високих швидкостях та відрізняється точністю виробництва виробів. В результаті виходять деталі, що повністю відповідають параметрам замовника.

Щоб отримати детальнішу інформацію, зателефонуйте нам. Всю необхідну контактну інформацію можна знайти у відповідному розділі сайту. Обробка на координатно-розточувальних верстатах не займає багато часу і є дуже вигідною.

Координатно-розточувальні роботи - особливості

Обов'язкова шліфувальна обробка металу проводиться, як правило, на фінішній прямій. Це необхідно для того, щоб довести заготівлю до ідеалу, прибрати задирки, шорсткості. Процес ведеться з використанням спеціальних наждачних кіл, виготовлених на основі абразивного матеріалу.

Також на нашому виробництві використовується і координатно-розточувальна обробка - методика, що передбачає обробку торців у пазах, одержання отворів певної форми. Цей спосіб підходить як фрезерування під різними кутами. Ми використовуємо обладнання, яке призначене для свердління отворів, фрезерування площин. Роботи проводяться на спеціалізованих верстатах за невеликої швидкості. Це дозволяє досягти високої точності виробництва виробів у бездоганній якості.

На нашому виробництві перед тим, як виконати розточувальні роботи, використовуються спеціальні процедури розмітки. Це необхідно, щоб процес був максимально точним та з мінімальною кількістю шлюбу. Апарати, призначені для обробки, оснащені унікальними електронними, механічними, індуктивними та оптичними механізмами відліку. Це гарантує бездоганні вимірювання та гранично точне пересування рухомих вузлів. Координує машину автоматика або оператор, який досконало володіє управлінням верстатів, призначених для обробки металевих заготовок і листів.

Як замовити координатно-розточувальні роботи?

Ви можете замовити координатно-розточувальні роботи в Дніпрі онлайн або за телефоном. Наші консультанти з радістю дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять. Процес обробки полягає в просвердлюванні отвору на деталі та його розширенні на розточувальних різцях. В результаті виходить максимально якісна деталь із необхідними для клієнта параметрами.

Наше підприємство надає послуги з обробки на координатно-розточувальних верстатах в Україні на вигідних умовах. Фахівці компанії Машагросервіс завжди суворо дотримуються технічного завдання, виконують роботи якісно та вчасно. Завдяки цьому кожна деталь є високоякісним виробом, виготовленим з максимальною точністю і без шлюбу. Вартість координатно-розточувальних робіт з металом обговорюється в індивідуальному порядку. Усі необхідні маніпуляції виконуються досвідченими фахівцями та операторами компанії.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете поставити їх нашим кваліфікованим менеджерам. Для цього необхідно зателефонувати за номером телефону або скористатися функцією зворотного зв'язку. Ми оперативно зв'яжемося з вами для обговорення деталей замовлення.

Послуги компанії ТОВ «МашАгроСервіс»:

Як здійснюється координатно-розточувальна обробка?
Суть полягає в обробці торців у пазах, а також отриманні отворів певної форми. З цією метою використовується спеціальне розточувальне обладнання.
Токарні роботи

Яка ціна координатно-розточувальної обробки?
Ціна формується виходячи із складності роботи. Див. також:

Фрезерні роботи ЧПУ

Чи надається гарантія на виконані роботи?
Звичайно, ми даємо гарантію на всі наші роботи, тому що наше підприємство ТОВ «Машагросервіс» засноване в 1998 році, оснащене сучасним обладнанням та висококваліфікованим персоналом з великим досвідом роботи. Див. також:

Газове різання металу

Як замовити координатно-розточувальні роботи?
Ви можете зателефонувати за номером, вказаним на сайті або написати на e-mail. Докладніше:

Контакти

 

Плазмове різання металу ЧПУ
Термічна обробка металів
Механічна обробка металів
Виготовлення деталей за кресленнями замовника
Газове різання металу
Координатно-розточувальна обробка
Шліфувальна обробка металу
Токарні роботи
Токарна обробка
Фрезерна обробка з ЧПУ

 

 

Виробниче підприємство ТОВ «МашАгроСервіс» засноване 1998р.

Основним напрямом діяльності було виготовлення та реалізація деталей та вузлів до сільськогосподарської та автомобільної техніки. В даний час діяльність підприємства охоплює всю сферу машинобудування та є самостійним, гнучким, універсальним виробництвом із закінченим циклом виготовлення деталей.

Графік роботи:

ПН. - ПТ.: 8:00 - 16:30

Наш Адреса:

Україна, Дніпро, вул. Ударників, 25Б

Як замовити

 

  1. У Вас є креслення чи ескізи деталей
  2. Ви надсилаєте їх на факс (0562) 31-19-77, або на пошту masdp98@gmail.com
  3. Вказуєте ваші контактні дані, потрібну кількість виробів та бажані терміни виготовлення.
  4. Про можливість виготовлення деталей за кресленнями та їх вартістю Ми вам відповідаємо у письмовій чи усній формі.