Механічна обробка металів

  

Використовуване обладнання

 

Тип верстату Модель верстату Розміри деталі, що обробляється мм, (max) Розміри робочого столу, мм Маса заготівлі, кг
Токарно-гвинторізні   довжина до 3000 мм, діаметр до 1000 мм   3000
Плоско-шліфувальні     1 000х1200  300
Круглошліфувальні   довжина до 1000 мм, діаметр до 200 мм   300
Розточувальний верстат 2620 діаметр до 1000, довжина 1000   3000
Радіально свердлильні 2Н30 виліт шпинделя 1000 1000х500 1000
Фрезерні     1600х630  600
Фрезерний з ЧПУ 4х осьовий Victor A130  1300х600х700 1400х700 1500
Координатно-розточувальні  2А450   1100х630 600
Горизонтально-розточувальні 2620 довжина до 1300 мм, ширина до 3800 мм, висота до 2000 мм   3000
Токарно-обробний центр з ЧПУ  Goodway GA2600L довжина до 1300 мм, діаметр 500 мм, точність позиціонування 0,005 мм.   200
Зубофрезерний 53А80 M=14 мм діаметр до  800 мм   800
Довбіжний ГТ320 висота 500 мм діаметр 1000 700
Ленто пильний, відрізний   діаметр до 300 мм   1000 

 

 

Механічна обробка металів: популярні способи

Сучасна обробка сталі, яку можна замовити в нашій компанії - "МашАгроСервіс" - технологічний, майже завжди повністю автоматичний процес. Участь людини в обробці заготовок, матеріалів, бовдурів — мінімальна. Наше підприємство виконує роботу незалежно від ваги, габаритів заготовок, партії замовленого товару. Не важливий і вид металу, необхідна точність робіт, що виконуються.

Ми завжди справляємося зі своїми обов'язками відмінно зі стовідсотковою точністю виконуючи замовлення за заданими параметрами. Це можуть бути державні стандарти або індивідуальне замовлення приватного клієнта. У нас механічна обробка металу проводиться на спеціалізованих верстатах, так само як фрезерування, шліфування, інші види обробки нержавіючої сталі, латуні і таке інше.

Механічна обробка у Дніпрі від МашАгроСервіс

Компанія ТОВ Машагросервіс надає послуги з механічної обробки металів в Україні. Незважаючи на те, що за цим напрямком працює багато компаній, робота з нами буде для вас найбільш вигідною. Ми пропонуємо своїм клієнтам безліч переваг, серед яких виконання обробки на сучасному високотехнологічному обладнанні, висока точність і доступна вартість.

Застосування тієї чи іншої способу обробки залежить від первозданних властивостей матеріалу. Цей чинник необхідно враховувати у тому, щоб отримати максимально якісну продукцію. Так, наприклад, механічна обробка сталі та чавуну кардинально відрізняється від роботи зі сріблом та золотом. Останні найкраще піддаються куванню та різанню, плавленню та відливу. Щодо досить крихкого чавуну, то для його обробки підходить виключно метод відливу.

Якщо вам потрібна механічна обробка, послуги такого типу можна замовити у компанії Машагросервіс. Для цього достатньо зателефонувати за одним із контактних номерів телефону, які ви бачите на сайті. Менеджери підприємства з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть оформити замовлення в Дніпропетровську.

Механічна обробка деталей: основні технологічні операції

На сьогоднішній день механічна обробка металевих виробів складається з різних технологічних операцій, серед яких:

 • фрезерування;
 • кування;
 • свердління;
 • обкатка;
 • вальцювання;
 • штампування і т.д.

Щоб досягти необхідного ефекту та прибрати від металу якийсь фрагмент, при фрезеруванні прийнято використовувати спеціальне зубчасте колесо. Дана технологія дозволяє виготовити деталь у потрібному розмірі, заощадити вихідний матеріал та кошти.

Свердління як один з процесів механічної обробки дозволяє отримати отвори необхідного діаметра і глибини. З цією метою можуть бути використані різні верстати, включаючи спеціальні колони. Для шліфування також застосовується спеціальне обладнання, за допомогою якого вдається прибрати з поверхні металу задирки та шорсткості. Так само значним процесом обробки вважається і обкатка. Завдяки обкатці готові вироби мають задану щільність і розміри. Якщо вас цікавить таку послугу, як механічна обробка металу, ціна зателефонуйте нам. Наші контакти розташовані у відповідному розділі сайту.

Механічна обробка металів: де замовити?

Технології механічної обробки постійно вдосконалюються. Щодня з'являється маса прогресивних та раціональних рішень для спрощення роботи. Завдяки цьому обробка стає менш трудомісткою і витратною за часом. Однак водночас підвищується її точність та знижується вартість. Наша компанія надає послуги з механічної обробки. Ми виконуємо всі необхідні процеси доведення деталей до ідеалу. Щоб замовити послугу, зверніться до нас за телефоном. Ми впевнені, що механічна обробка металу від нашої компанії порадує вас своєю ціною та якістю.

Фрезерування металевих заготовок

Високотехнологічна обробка металу проводиться зазвичай на спеціальних верстатах. За великим рахунком і фреза є високоміцним різальним інструментом, представленим як зубчасте колесо. Міцний елемент з багатьма своїми лезами обробляє будь-який матеріал, знімаючи шари металу з поверхонь болванки. Звичайно ж, заготівля затискається в верстаті, залишаючись нерухомою і протягом процесу обробки. Сучасні апарати дозволяють програмувати процес, полегшуючи роботу фрезерувальників багаторазово.

Переваги замовлення послуги мехобробки в компанії МашАгроСервіс

Наша компанія є лідером у сфері механічного оброблення металів, тому у нас можна дуже вигідно замовити послуги мехобробки. Ми пропонуємо наступні особливості та користь:

 • Використання сучасної техніки. Щоб якість роботи була на найвищому рівні, ми застосовуємо виключно якісні та інноваційні інструменти.
 • Автоматизація. Щоб звести до мінімуму будь-яку поломку чи шлюб, майже вся хутрообробка виконується за допомогою обладнання в автоматичному режимі, але під контролем фахівців.
 • Досвідчені майстри. Наші співробітники мають багаторічний стаж роботи з металом, тому ви можете бути впевнені, що всі послуги будуть виконані професійно та якісно.
 • Найкраща вартість. Ми пропонуємо послуги мехобробки за низькою ціною, тому ви не переплачуєте.
 • Стислі терміни. Будь-яку заготівлю ми обробимо оперативно та швидко. Менеджери одразу уточнять період роботи, коли побачать матеріал. Терміни залежать від складності завдання та обсягу продукції.

Якщо вам потрібні професійні послуги мехобробки на найвищому рівні, то компанія МашАгроСервіс завжди надамо за вигідною ціною.

Послуги компанії ТОВ «МашАгроСервіс»:

Плазмове різання металу ЧПУ
Термічна обробка металів
Механічна обробка металів
Виготовлення деталей за кресленнями замовника
Газове різання металу
Координатно-розточувальна обробка
Шліфувальна обробка металу
Токарні роботи
Токарна обробка
Фрезерна обробка з ЧПУ

 

 

Виробниче підприємство ТОВ «МашАгроСервіс» засноване 1998р.

Основним напрямом діяльності було виготовлення та реалізація деталей та вузлів до сільськогосподарської та автомобільної техніки. В даний час діяльність підприємства охоплює всю сферу машинобудування та є самостійним, гнучким, універсальним виробництвом із закінченим циклом виготовлення деталей.

Графік роботи:

ПН. - ПТ.: 8:00 - 16:30

Наш Адреса:

Україна, Дніпро, вул. Ударників, 25Б

Як замовити

 

 1. У Вас є креслення чи ескізи деталей
 2. Ви надсилаєте їх на факс (0562) 31-19-77, або на пошту masdp98@gmail.com
 3. Вказуєте ваші контактні дані, потрібну кількість виробів та бажані терміни виготовлення.
 4. Про можливість виготовлення деталей за кресленнями та їх вартістю Ми вам відповідаємо у письмовій чи усній формі.