Шліфування металу

шлифование металла    шлифовальная обработка металла, шлифовка металла

 

Шліфування металу - один із пріоритетних напрямів діяльності ТОВ МашАгроСервіс. Ми надаємо послуги з металообробки клієнтам з усієї України. Беремося навіть за складні завдання, розраховуючи оптимальні терміни виконання робіт і суворо їх дотримуючись. Звертайтесь, якщо вас зацікавила шліфувальна обробка у Дніпрі та потрібно виконати її гранично якісно та оперативно.

Що таке шліфування металу?

Компанія ТОВ Машагросервіс надає різноманітні послуги металообробки в Україні. Одним із найбільш затребуваних методів обробки металу вважається шліфування. Якщо ви не знаєте, що таке шліфування металу, інформація, яка піде далі, буде для вас дуже корисною.

Шліфування металу є фінальним етапом обробки металевих виробів. Його суть полягає у наданні поверхні деталей необхідної гладкості. Ця процедура зазвичай слідує після виконання токарних або токарно-фрезерних робіт з металами.

Процес полірування та шліфування металу: основна суть

Шліфування металу – це спосіб обробки з використанням абразивних матеріалів. У побуті задіяні ручні інструменти, а на виробництві потужне верстатне обладнання. У процесі шліфування поверхню доводять до рівня шорсткості. Прибрати значні недоліки такою обробкою не вдасться, оскільки вона необхідна для виконання фінішного етапу з виробництва деталей та іншої продукції.

Методи шліфування металу

На сьогоднішній день існує безліч способів фінішного доведення, що виконуються на спеціальних верстатах та пристроях. Шліфувальна обробка може реалізовуватися так:

 • Кругла зовнішня шліфування.

Здійснюється на круглошліфувальних верстатах. Потрібна точність шліфування досягається вибором оптимального ступеня притиску та абразивності елемента. На круглошліфувальних верстатах можна обробляти великогабаритні деталі, точно задавати технічні параметри. Така шліфувальна обробка металу в Дніпрі особливо потрібна в областях автомобільної будови, металообробки.

 • Внутрішнє шліфування.

У процесі роботи застосовуються внутрішньошліфувальні верстати. На них вдається покращити якість внутрішньої поверхні металевих виробів, позбавитися осьового зміщення отвору, зробити ідеально округлу форму необхідного діаметру.

В основному внутрішнє шліфування металу у Дніпрі замовляють виробники підшипників, амортизаторів, пневматичних та гідравлічних пристроїв.

 • Зубошліфування.

Зубчасті колеса входять у різноманітні механізми. І їхня складна форма вимагає використання спеціальних шліфувальних верстатів. Якість готових виробів покращують за допомогою операції зубохонінгування. Береться не звичайний абразивний матеріал, а суміш електрокорунду, хромотитану та нітриду бору. Вона характеризується високими абразивними властивостями, через що й вдається досягти ідеального шліфування.

 • Безцентрове шліфування.

Передбачає обробку зовнішніх та внутрішніх поверхонь. Таке шліфування металу в Дніпрі затребуване через підвищену продуктивність з отриманням високоякісної обробки металевої продукції.

 • Плоский шліфування.

Включає 3 типи операцій: по обдирці, чорнову та фінішну. Перший спосіб обробки потрібен видалення твердого верхнього шару у разі, якщо важко виконати стругання чи фрезерування. Це актуально під час роботи з чавуну, швів зварних конструкцій, деяких заготовок зі сталі.

Чорнова та чистова обробка здійснюється послідовно. Так вдається виконати високоточне шліфування, усунувши всі дефекти та шорсткості.

Для чого потрібна шліфувальна обробка

Клієнти замовляють шліфувальні роботи у Дніпрі, щоб отримати якісне та ефективне оброблення металопродукції на фінішному етапі її виготовлення. Шліфування та полірування дозволяють зробити поверхню ідеально гладкою і повністю чистою. У результаті обробки видаляються нерівності та різні недоліки виробів, досягається висока точність необхідних обсягів і забезпечується естетична привабливість готової продукції.

Шліфувальні роботи від ТОВ МашАгроСервіс

Чому нам довіряють? Ми аргументуємо це вагомими перевагами:

 • Сучасне обладнання. Застосовуємо просунуті пристрої для шліфувальних та полірувальних робіт, щоб оперативно справлятися з поставленими завданнями. Виключено поломки з тривалими простоями. Це гарантує дотримання обумовлених термінів надання послуг.
 • Розумна вартість. У нас є повністю обґрунтована ціна на шліфування металу, яка залежить від розмірів деталі, особливостей матеріалу та інших важливих параметрів.
 • Повний спектр послуг. Ви можете замовити не тільки шліфувальні роботи з металу, а й інші види обробки. Це економить фінанси та час.

Якщо виникнуть запитання, наш фахівець у будь-який момент готовий відповісти на них. Телефонуйте та уточнюйте особливості надання послуг, вартість шліфувальних робіт та інші нюанси.

Шліфувальна обробка у Дніпрі: основні різновиди

Наше підприємство виконує плоске шліфування металу та круглошліфувальні роботи. Назва даних маніпуляцій говорить сама за себе. Плоске шліфування прийнято застосовувати до плоских поверхонь. Завдяки застосуванню спеціальних наждачних кіл, виготовлених на основі абразивного матеріалу, нашим спеціалістам вдається домогтися необхідної гладкості в канавках, а також на тонкостінних та фасонних поверхнях. Круглошліфувальні роботи проводяться з металевими деталями конусоподібної чи циліндричної форми. Даний метод передбачає обробку і зовнішньої, і внутрішньої частини виробу.

Щоб замовити шліфувальну обробку металу, зв'яжіться з нами по телефону. Кваліфіковані менеджери компанії дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, і допоможуть оформити заявку. Ми гарантуємо високу швидкість та якість виконання роботи. Готові деталі виходять ідеально гладкими, без задирок і шорсткості. Ціна на шліфувальну обробку металу обумовлюється в індивідуальному порядку та залежить від складності роботи. Вас також можуть зацікавити токарна обробка ЧПУ.

Шліфувальні роботи та їх види

Завдяки використанню сучасного обладнання обробка деталей на шліфувальних верстатах не займає багато часу. Більш того, ми маємо можливість виконувати всі види шліфування, включаючи:

 • обдирне;
 • внутрішнє;
 • плоске;
 • безцентрове;
 • кругле і т.д.

Наша компанія надає послуги шліфувальних робіт у Дніпрі та гарантує високу точність деталей. Це пов'язано з тим, що це параметри шліфування задаються комп'ютеризованим устаткуванням.

Шліфування металу: де замовити?

Якщо вас цікавить така послуга, як шліфування деталей із металу, зв'яжіться з менеджерами нашого підприємства. Ми маємо великий досвід у виконанні робіт з обробки металів та гарантуємо першокласний сервіс. Компанія має власне високотехнологічне обладнання, за яким здійснюється мінімальний контроль із боку кваліфікованих операторів. Шліфування виробів з металу нашою компанією виконується в найкоротші терміни та за доступною ціною.

Послуги компанії ТОВ «МашАгроСервіс»:

Плазмове різання металу ЧПУ
Термічна обробка металів
Механічна обробка металів
Виготовлення деталей за кресленнями замовника
Газове різання металу
Координатно-розточувальна обробка
Шліфувальна обробка металу
Токарні роботи
Токарна обробка
Фрезерна обробка з ЧПУ

 

 

Виробниче підприємство ТОВ «МашАгроСервіс» засноване 1998р.

Основним напрямом діяльності було виготовлення та реалізація деталей та вузлів до сільськогосподарської та автомобільної техніки. В даний час діяльність підприємства охоплює всю сферу машинобудування та є самостійним, гнучким, універсальним виробництвом із закінченим циклом виготовлення деталей.

Графік роботи:

ПН. - ПТ.: 8:00 - 16:30

Наш Адреса:

Україна, Дніпро, вул. Ударників, 25Б

Як замовити

 

 1. У Вас є креслення чи ескізи деталей
 2. Ви надсилаєте їх на факс (0562) 31-19-77, або на пошту masdp98@gmail.com
 3. Вказуєте ваші контактні дані, потрібну кількість виробів та бажані терміни виготовлення.
 4. Про можливість виготовлення деталей за кресленнями та їх вартістю Ми вам відповідаємо у письмовій чи усній формі.