Фрезерні роботи ЧПУ

Фрезерные работы чпу     фрезерная обработка чпу

 

Сучасна фрезерна обробка ЧПУ: особливості та користь

Фрезерна обробка - це дуже популярна і популярна послуга, суть якої полягає в якісному зрізанні металевого шару за допомогою спеціального інструменту - зубчастої фрези. Процес фрезерування виконується на заготовках, виготовлених із різних вихідних джерел, і може бути проведений як в автоматичному режимі, так і вручну.

У чому особливості фрезерної обробки ЧПУ?

Професійні послуги фрезерних робіт ЧПУ включають точну фрезерування деталей, необхідних для використання в різних сферах діяльності людини. При цьому запчастини можуть бути зроблені з різних матеріалів, але найбільш затребуваною, як і раніше, залишається обробка металу. За допомогою сучасних верстатів, обладнаних новітніми системами ЧПУ, можна:

 • Легко зменшити брак продукції.
 • Керувати роботою за допомогою програмного забезпечення.
 • Досягти високої точності форми деталей.

Слід пам'ятати, що масове або індивідуальне виробництво можливе лише на спеціалізованому підприємстві, яке має усі умови для виконання професійної фрезерної обробки матеріалів.

Професійні послуги фрезерної обробки ЧПУ від компанії МашАгроСервіс

Сучасні фрезерні роботи з ЧПУ виконується фрезою, що здійснює кола на високій швидкості. Найчастіше обробці підлягають сталь, титан, алюміній, мідь та інші метали та сплави. При необхідності фрезерування буде проходити вручну, коли фахівець самостійно переміщає інструмент і запчастини, або ж можна вибрати універсальний автоматичний спосіб.

Мета цього процесу – обробка поверхні деталі у горизонтальному чи вертикальному положенні, що дозволяє надати їй будь-яку форму, створити різну глибину. Сьогодні фрезерні роботи є незамінним етапом виготовлення різних металевих елементів.

Як проходить фрезерні роботи на верстатах з ЧПУ?

Чим новіше обладнання, тим вища точність виготовлення деталі, а тому фрезерна обробка металу з ЧПУ універсальним методом відрізняється вагомішими перевагами, ніж ручна. Верстати використовуються при масовому виробництві запчастин, а за допомогою сучасних програм забезпечується строга кількість однакових деталей.

Спеціалісти нашої компанії надають клієнтам послуги фрезерної обробки ЧПУ, зокрема, до спектру послуг входить фрезерні роботи на ЧПУ. Точність виготовлення та обробки гарантована кожному клієнту.

Щоб отримати максимально точні елементи, що повторюються, з металу, дерева або пластику, сьогодні в різних сферах життєдіяльності людини використовуються фрезерні верстати з ЧПУ. Процес металообробки у Дніпрі здійснюється шляхом комп'ютерного керування системою. Це говорить про те, що такі деталі виходять максимально точними на відміну від тих, які виготовляються за допомогою фрезерних механічних або токарних верстатів.

Послуги компанії ТОВ «МашАгроСервіс»:

Фрезерні роботи з ЧПУ: переваги техніки

Виконання фрезерних робіт із ЧПУ по металу допомагає досягти бажаного результату в максимально короткі терміни. Крім цього, металообробка за допомогою цифрової техніки має такі позитивні сторони:

 • Висока продуктивність. Замовляючи металообробку з ЧПУ, ви зможете забезпечити свою продукцію конкурентну спроможність.
 • Виключення бракованих елементів та неточностей. Після встановлення певної програми деталі вийдуть точно такого розміру, як планував замовник. Завдяки комп'ютерному програмуванню повністю виключається можливість людського чинника.
 • При замовленні великої партії деталей ви зможете значно заощадити на собівартості кожного окремого елемента.
 • Точна обробка виключає необхідність подальшого шліфування або полірування продукції, що виробляється.
 • Просте налаштування техніки. Верстати з ЧПУ не потребують комплексного технічного налаштування. Оператор встановлює певну програму і стежить за точністю виконання замовлення.
 • Фрезерні роботи на ЧПУ – це зміна інструменту виключно в автоматичному режимі. Це говорить про те, що оператору не потрібно відволікатися на переставлення ножів, що робить процес металообробки швидшим та продуктивнішим.

Як замовити фрезерні роботи на верстатах з ЧПУ?

Фрезерна обробка металу на верстатах з ЧПУ в Україні – це послуга компанії ТОВ Машагросервіс. Тут виконуються фрезерні роботи на найвищому рівні із використанням сучасної високоточної комп'ютеризованої техніки.

Щоб оформити замовлення на фрезерну обробку з ЧПУ, залиште заявку на сайті або зателефонуйте представникам нашої компанії. ТОВ Машагросервіс - це швидка та якісна металообробка, вартість якої відносно невисока. Звернувшись до нас, ви зможете самостійно оцінити переваги взаємної співпраці.

Шліфування металу: де замовити?

Якщо вас цікавить така послуга, як шліфування деталей із металу, зв'яжіться з менеджерами нашого підприємства. Ми маємо великий досвід у виконанні робіт з обробки металів та гарантуємо першокласний сервіс. Компанія має власне високотехнологічне обладнання, за яким здійснюється мінімальний контроль із боку кваліфікованих операторів. Шліфування виробів з металу нашою компанією виконується в найкоротші терміни та за доступною ціною.

Що таке фрезерне оброблення ЧПУ?

Зрізання металевого шару за допомогою спеціального інструменту – зубчастої фрези. Див. також:

Навіщо потрібна фрезерна обробка ЧПК?
Мета даного процесу – обробка поверхні деталі у горизонтальному чи вертикальному положенні, що дозволяє надати їй будь-яку форму, створити різну глибину.
Чи надається гарантія на виконані роботи?
Звичайно, ми даємо гарантію на всі наші роботи, тому що наше підприємство ТОВ «Машагросервіс» засноване в 1998 році, оснащене сучасним обладнанням та висококваліфікованим персоналом з великим досвідом роботи. Див. також:
Як замовити фрезерні роботи?
Ви можете зателефонувати за номером, вказаним на сайті або написати на e-mail. Докладніше:

Плазмове різання металу ЧПУ
Термічна обробка металів
Механічна обробка металів
Виготовлення деталей за кресленнями замовника
Газове різання металу
Координатно-розточувальна обробка
Шліфувальна обробка металу
Токарні роботи
Токарна обробка
Фрезерна обробка з ЧПУ

 

 

Виробниче підприємство ТОВ «МашАгроСервіс» засноване 1998р.

Основним напрямом діяльності було виготовлення та реалізація деталей та вузлів до сільськогосподарської та автомобільної техніки. В даний час діяльність підприємства охоплює всю сферу машинобудування та є самостійним, гнучким, універсальним виробництвом із закінченим циклом виготовлення деталей.

Графік роботи:

ПН. - ПТ.: 8:00 - 16:30

Наш Адреса:

Україна, Дніпро, вул. Ударників, 25Б

Як замовити

 

 1. У Вас є креслення чи ескізи деталей
 2. Ви надсилаєте їх на факс (0562) 31-19-77, або на пошту masdp98@gmail.com
 3. Вказуєте ваші контактні дані, потрібну кількість виробів та бажані терміни виготовлення.
 4. Про можливість виготовлення деталей за кресленнями та їх вартістю Ми вам відповідаємо у письмовій чи усній формі.