Токарна обробка металу

   токарная обработка чпу   токарная обработка металла

 

Токарна обробка ЧПУ у Дніпрі від МашАгроСервіс

Компанія ТОВ Машагросервіс виконує різноманітні роботи з обробки металів. Однією з найбільш популярних серед замовників є токарна обробка. Її застосування дозволяє суттєво заощадити вихідний матеріал, але при цьому виготовити різноманітні деталі для різних сфер життєдіяльності. За допомогою токарної обробки виробляються всілякі гайки, втулки, муфти, вали та інші вироби. На сьогоднішній день без них не обходиться жодна галузь промисловості. Особливу нішу ці деталі займають у машинобудуванні.

Ми пропонуємо вам замовити токарну обробку ЧПУ на вигідних умовах. Застосування сучасного високотехнологічного обладнання дозволяє суттєво скоротити терміни виконання робіт та підвищити якість готових деталей. Завдяки програмному забезпеченню, всі маніпуляції проводяться з максимальною точністю. На таку послугу, як токарна обробка ЧПК, ціна є дуже демократичною. Вона залежить від складності робіт та обумовлюється в індивідуальному порядку.

Неймовірна ціна на Токарна обробка металу в Дніпр від компанії МашАгроСервіс

ТОВ Машагросервіс виконує токарну обробку металу на високотехнологічному обладнанні. У нас можна замовити виробництво як типових виробів, так і деталей за індивідуальними проектами. Ми виконуємо роботи будь-якої складності та пропонуємо вигідні умови співпраці.

Токарна обробка металу полягає в механічній обробці різних деталей спеціальним різцем. Токарне обладнання дозволяє виконувати різні роботи, включаючи нарізування різьблення, а також свердління, розточування, розгортання та зенкерування отворів.

Наша компанія також виконує токарну обробку металів на токарних верстатах на замовлення, які полягають у виточуванні на поверхні виробу канавок, зрізанні будь-якої частини заготівлі і т.д. серед яких: мікрометр, штангенциркуль, нутромір і т. д. Вартість токарних робіт залежить від їх складності та трудомісткості. Уточнити ціну на послугу в Україні можна за телефоном, вказаним на сайті компанії.

токарные работы на чпу   токарные работы чпу

Токарна обробка металу - особливості

Токарна обробка ЧПК на замовлення – привілей нашої компанії. У нас використовують висококласне токарне обладнання з програмним забезпеченням. У роботі експлуатуються традиційні токарні верстати, універсальні агрегати, автоматизовані апарати. Також ми використовуємо токарно-карусельні верстати, які дозволяють виконувати розточування, підрізування, свердління виробів. За допомогою високотехнологічних верстатів можна провести зенкерування, свердління. Програмне забезпечення дозволяє виконувати токарну обробку металів із максимальною точністю.

Вирішивши замовити обробку на токарних верстатах у Дніпрі на ЧПУ, ви отримуєте безліч незаперечних переваг. Ось основні з них:

 • можливість виготовити деталь складної геометрії;
 • висока точність готових виробів;
 • неперевершена якість деталей та відсутність необхідності у подальшій обробці;
 • економічність та мінімальні обсяги відходів;
 • можливість повторно переробляти стружку металу.

Токарна обробка у Дніпрі: особливості процесу

Щоб токарна обробка металу була максимально ефективною, необхідно враховувати безліч різних параметрів. Основними з них є глибина та швидкість різання, а також величина поздовжньої подачі. Обробка деталей з металу буде високоякісною лише за таких умов:

 • фіксована деталь обертається із достатньою швидкістю;
 • інструмент є стійким та має достатній вплив на деталь;
 • за прохід інструменту забирається максимальна кількість металу;
 • всі вузли верстата мають високу стійкість і є працездатними.

Наша компанія надає послуги з токарної роботи ЧПК із гарантією якості. Ми виконуємо всі необхідні маніпуляції з високою швидкістю та точністю. Це пов'язано з застосуванням сучасного обладнання з програмним забезпеченням. Також варто зазначити, що без токарної обробки сьогодні не обходиться практично жодна виробнича галузь.

Тому, незважаючи на досить високий рівень, даний метод продовжує розвиватися та вдосконалюватися. З його допомогою вдається досягти неперевершеної якості та швидкості обробки. При цьому в нашій компанії на токарну обробку ціна залишається більш ніж доступною.

Послуги компанії ТОВ «МашАгроСервіс»:

 

Плазмове різання металу ЧПУ
Термічна обробка металів
Механічна обробка металів
Виготовлення деталей за кресленнями замовника
Газове різання металу
Координатно-розточувальна обробка
Шліфувальна обробка металу
Токарні роботи
Токарна обробка
Фрезерна обробка з ЧПУ

 

 

Виробниче підприємство ТОВ «МашАгроСервіс» засноване 1998р.

Основним напрямом діяльності було виготовлення та реалізація деталей та вузлів до сільськогосподарської та автомобільної техніки. В даний час діяльність підприємства охоплює всю сферу машинобудування та є самостійним, гнучким, універсальним виробництвом із закінченим циклом виготовлення деталей.

Графік роботи:

ПН. - ПТ.: 8:00 - 16:30

Наш Адреса:

Україна, Дніпро, вул. Ударників, 25Б

Як замовити

 

 1. У Вас є креслення чи ескізи деталей
 2. Ви надсилаєте їх на факс (0562) 31-19-77, або на пошту masdp98@gmail.com
 3. Вказуєте ваші контактні дані, потрібну кількість виробів та бажані терміни виготовлення.
 4. Про можливість виготовлення деталей за кресленнями та їх вартістю Ми вам відповідаємо у письмовій чи усній формі.