Виготовлення деталей на замовлення

изготовление деталей по чертежам    изготовление деталей на заказ

 

Виготовлення деталей на замовлення та розробка конструкторської документації

Напевно, ні для кого не буде відкриттям той факт, що металеві запчастини, деталі, окремі елементи використовуються сьогодні практично повсюдно. Їх можна зустріти в автомобілебудуванні, верстатобудуванні, при виробництві військової техніки, у процесі збирання побутових агрегатів. Не виняток і будівельна сфера, наприклад, будівництво швидких будівель: житлових і нежитлових.

Одним словом, конструкції та запасні частини з металу в Дніпропетровську від «МашАгроСервіс» — нашої компанії можуть знадобитися практично в будь-якій промисловій чи побутовій сфері. Важливо розуміти, що нашими замовниками стають і великі промислові холдинги, і фабрики, і заводи, а також невеликі приватні фірми, що збирають верстати та агрегати, що використовуються надалі для різних виробничих галузей.

Також до нас звертаються власники фермерських угідь, сільськогосподарських наділів. Власники, що здійснюють обробіток ґрунту, експлуатують спеціальні агрегати та механізми, які з часом зношуються, виходять з ладу. Купувати нові технічні агрегати це дорого. Простіше замовити виготовлення деталей на замовлення та полагодити машину, складний механізм. На жаль, деякі моделі сільськогосподарської техніки, автоматичні чи механічні апарати вже не випускаються і деталі до них придбати дуже складно, часом неможливо. Але індивідуальне виготовлення запчастин – простий вихід із складної ситуації.

Виготовлення деталей за кресленнями: особливості
Технологічне виготовлення деталей із металу в нашій компанії проводиться з використанням різних методик та технік. Ми використовуємо лише якісне імпортне обладнання, виготовляємо деталі з латуні, нержавіючої сталі за кресленнями замовника. Ми розкраюємо листові заготовки, які можуть бути різними марками. Ще проводиться запресування нестандартних металовиробів, наприклад, це може бути:

  • шпилька,
  • гайка,
  • болт і таке інше.

Ми використовуємо методику згинання для виробництва виробів без шва. Цей спосіб має невисоку ціну і може використовуватися, як бюджетна методика виробництва балок, наприклад, що використовуються в будівництві будівель, що швидко зводяться і споруд.

У нашій компанії – «МашАгроСервіс» – працюють найкращі технологи, майстри, конструктори, які тісно співпрацюють із клієнтом, професійно консультуючи замовників, розраховуючи всі необхідні параметри для виробництва запчастин та деталей. Експерти розробляють унікальні креслення, за якими і проводитиметься створення металевих деталей та запчастин.

Ми виготовляємо деталі з металу за типовими стандартами, тобто ГОСТами, а також за індивідуальними параметрами, які надав замовник. Ми працюємо чітко, точно вчасно. Виробляємо деталі виключно якісно. У нас можна замовити: деталі та запчастини, конструктивні елементи, що створюються на основі металу.

Послуги компанії ТОВ «МашАгроСервіс»:

Плазмове різання металу ЧПУ
Термічна обробка металів
Механічна обробка металів
Виготовлення деталей за кресленнями замовника
Газове різання металу
Координатно-розточувальна обробка
Шліфувальна обробка металу
Токарні роботи
Токарна обробка
Фрезерна обробка з ЧПУ

 

 

Виробниче підприємство ТОВ «МашАгроСервіс» засноване 1998р.

Основним напрямом діяльності було виготовлення та реалізація деталей та вузлів до сільськогосподарської та автомобільної техніки. В даний час діяльність підприємства охоплює всю сферу машинобудування та є самостійним, гнучким, універсальним виробництвом із закінченим циклом виготовлення деталей.

Графік роботи:

ПН. - ПТ.: 8:00 - 16:30

Наш Адреса:

Україна, Дніпро, вул. Ударників, 25Б

Як замовити

 

  1. У Вас є креслення чи ескізи деталей
  2. Ви надсилаєте їх на факс (0562) 31-19-77, або на пошту masdp98@gmail.com
  3. Вказуєте ваші контактні дані, потрібну кількість виробів та бажані терміни виготовлення.
  4. Про можливість виготовлення деталей за кресленнями та їх вартістю Ми вам відповідаємо у письмовій чи усній формі.